Рецепти

В цьому розділі ми поділимося з Вами деякими таємницями приготування тих чи інших напоїв та страв.

Сніданки на бамбетлі

Перед шпацером по львівських вуличках потіште себе сніданком в кав’ярні “На бамбетлі”. Гранола з натуральним йогуртом і бананом плюс кава – це смачно, корисно і поживно.

6 червня, 2019коментувати0

День у Львові

День у Львові прийнято розпочинати з кави, в кожного є свій інтимний ритуал її споживання. Комусь вдається її пити поспіхом з паперового стаканчика, купивши у віконечку біля дому, хтось заварює в старенькій джезві на плиті, щоб насолодитися тишею зранку, поки домашні ще сплять. Приємно, що для багатьох із Вас наша кава «На бамбетлі» стала ранковою традицією.

6 червня, 2019коментувати0

Глінтвейн на бамбетлі.

Святкова пора тішить нас файною погодою. Як добре нашпацеруєтесь по Львову, вступіть в нашу кав’ярню на правдивий глінтвейн. Варимо вино у великому дзбані з різними спеціями та фруктами. А як додати мед, бренді чи навіть ром, то смакуватиме ліпше.

6 червня, 2019коментувати0

Кава «Куфайка»

Усім справжнім галичанам нагадаю, що для приготування цього файняцького напою Вам знадобиться справжня кава, тому цикорій та ту люру, яку ще звуть розчиннов кавою, заховати до приходу тещі. Тепер відкриваємо креденц і дістаємо кавові зерна, які були виміняні в час «пєрєстройкі» за Чехословацьку маринарку, та тримались для особливої події. […]

23 серпня, 2016коментувати0

Рецепт кави Борджія

Дуже багато кави випито та пляцків з’їджено з тих часів, коли я си насмілив Вам, вельмишановне
паньство, розповісти, як то варити нашу фірмову каву «Куфайку». Нинька хочу Вам повісти про
приготування кави за італійським рецептом[…]

22 серпня, 2016коментувати0