Фотоогляди

Штрудель

Львів славиться не тільки кавою, але й смачними пляцками. З часів Австро-Угорщини тут вміли добре пекти і бавитись. Ніяка забава не обходилась без випічки.

Ми сповідуємо старі традиції, як і годиться справжній галицькій кав’ярні.

Тож, запрошуємо вас на правдивий вишневий штрудель. Подаємо його з шоколадною поливкою і з кулькою морозива. Крім вишневого, маємо яблучні, макові штруделі, та навіть м’ясні з овочами.

Незмінно чекаємо Вас на площі Ринок, 29 в пасажі Андреоллі.

15 червня, 2019коментувати0

Ми створимо Вам настрій

Ми створимо Вам настрій

13 червня, 2019коментувати0

Коктейлі з шампана

Спекотне літо вносить свої корективи і вже хочеться посидіти на літіній терасі з келихом ігристого коктейлю. Тому ми приготували хорошу карту коктейлів з шампана.
Для неї улюблений Aperol Spritz або Martini Royal, для нього гоноровий French 75 або Hemingway.
Всі напої готуємо на ігристому брют, історія деяких коктейлів у коментарях.

8 червня, 2019коментувати0

Сніданки на бамбетлі

Перед шпацером по львівських вуличках потіште себе сніданком в кав’ярні “На бамбетлі”. Гранола з натуральним йогуртом і бананом плюс кава – це смачно, корисно і поживно.

6 червня, 2019коментувати0

День у Львові

День у Львові прийнято розпочинати з кави, в кожного є свій інтимний ритуал її споживання. Комусь вдається її пити поспіхом з паперового стаканчика, купивши у віконечку біля дому, хтось заварює в старенькій джезві на плиті, щоб насолодитися тишею зранку, поки домашні ще сплять. Приємно, що для багатьох із Вас наша кава «На бамбетлі» стала ранковою традицією.

6 червня, 2019коментувати0